تاریخ : دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022
3

نقش مؤثر مدارس علمیه خواهران در تحقق تمدن اسلامی

  • کد خبر : 7220
  • 19 دی 1400 - 13:28
نقش مؤثر مدارس علمیه خواهران در تحقق تمدن اسلامی

به گزارش ایکنا از لرستان، جلسه هم‌اندیشی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور، با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، مدیران مدارس حوزه‌های علمیه خواهران استان و کادر مدیریت استان لرستان امروز، ۱۹ دی در خرم‌آباد برگزار شد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمدرضا، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد در این نشست هم‌اندیشی، گفت: حوزه‌های علمیه خواهران […]

حجت الاسلام شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، جلسه هم‌اندیشی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور، با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، مدیران مدارس حوزه‌های علمیه خواهران استان و کادر مدیریت استان لرستان امروز، ۱۹ دی در خرم‌آباد برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمدرضا، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد در این نشست هم‌اندیشی، گفت: حوزه‌های علمیه خواهران از گذشته تاکنون به ویژه در سال‌های اخیر از جهت تعلیم و تربیت خواهران دین‌شناس و توانمند در امر تبلیغ و تبیین معارف اهل‌بیت عصمت و طهارت موفق عمل کرده‌اند. 

وی اضافه کرد: تربیت‌شدگان حوزه‌های علمیه خواهران در سراسر کشور و استان لرستان بر ارتقا فرهنگی و دینی تاثیر‌گذار، مفید و ارزشمند بودند و همچنین  به گونه‌ای مسائل تعلیمی و تربیتی در مدارس علمیه خواهران تنظیم و برنامه‌ریزی شده که تا  افق ۱۴۱۴ اجرای این برنامه‌ها بتواند ما را در راستای رسیدن به تمدن اسلامی یاری کند.

شاهرخی ادامه داد: از زحمات طاقت‌فرسا و مجاهدت ارزشمند مسئولان حوزه‌های علمیه کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور و همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین میرعمادی که در گذشته در استان تلاش‌هایی داشته‌اند تقدیر و قدردانی می‌کنیم.

امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه با تلاش‌های انجام شده امروز مشاهده می‌کنیم در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در قم در همه عرصه‌ها تعاون، همکاری و خردجمعی است، اظهار کرد: امید است در سایه همدلی‌ها به ارتقا فرهنگی مورد تاکید مقام معظم رهبری نائل شویم و برای رسیدن به فضیلت‌ها، آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی که برای مجموعه افراد و اشخاص فراهم شده است باید خداوند را شاکر باشیم.

انتهای پیام