تاریخ : دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022
0

مروری بر زندگی حيدر شاهوردی در طرح «هر هفته با یک شهید»

  • کد خبر : 7002
  • 04 دی 1400 - 13:28
مروری بر زندگی حيدر شاهوردی در طرح «هر هفته با یک شهید»

به گزارش ایکنا از لرستان، به همت سازمان بسیج رسانه استان لرستان، روزهای شنبه هر هفته در قالب طرح «هر هفته با یک شهید» یکی از شهدای این استان معرفی می‏‌شود که در شنبه هفته جاری به معرفی حيدر شاهوردی از شهدای استان لرستان پرداخته شده است و تاکنون در قالب این طرح ۷۱ شهید […]

 طرح «هر هفته با یک شهید»به گزارش ایکنا از لرستان، به همت سازمان بسیج رسانه استان لرستان، روزهای شنبه هر هفته در قالب طرح «هر هفته با یک شهید» یکی از شهدای این استان معرفی می‏‌شود که در شنبه هفته جاری به معرفی حيدر شاهوردی از شهدای استان لرستان پرداخته شده است و تاکنون در قالب این طرح ۷۱ شهید از شهدای استان لرستان معرفی شده‌اند.

فرازهایی از وصيت‌نامه شهيد حيدر شاهوردی

«بسم الله الرحمن الرحيم

هرگز مگوئيد آنان كه در راه خدا كشته شده‌اند مرده‌اند، بلكه زنده‌اند و نزد خدای خود روزی می‌خورند.

با سلام و درود خدمت آقا امام زمان(عج) و نائب برحقش امام خمينی(ره) و سلام بر تو پدر عزيزم و سلام بر تو مادر مهربانم و سلام بر شما برادران و خواهرانم. پس از سلام، سلامتی شما را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.

پدر و مادر عزيز! مردن راهی است حق و آدم آخرش بايد بميرد، ولی چه سعادتی بهتر از اين‌كه آدم در راه خدا كشته شود. چنانچه خداوند شهادت را نصيبم كرد خدا را شكر كنيد و برای من ناراحت نباشيد و در مقابل دشمنان اسلام محكم و استوار باشيد و هيچ سستی به‌خود راه ندهيد.

هميشه پشتيبان امام باشيد و از روحانيت مبارز پشتيبانی كنيد، چراكه شهادت نصيب همه كس نمی‌شود، شهادت مخصوص بندگان خوب خداوند است. اگر از من ناراحتی ديده‌ايد، از شما طلب آمرزش می‌كنم.

اميدوارم كه در پيش خداوند بزرگ رستگار شويد امام را هميشه دعا كنيد و نمازجمعه را فراموش نكنيد، چراكه دشمنان اسلام از نمازجمعه می‌ترسند. كمک به جبهه از ياد نرود.

در پايان سلامتی امام و پيروزی رزمندگان اسلام و نابودی كفار و منافقين را و سلامتی شما را از درگاه خداوند كريم خواستارم».

انتهای پیام