تاریخ : دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022
0

۲۴ محفل قرآنی در آموزش و پرورش لرستان برگزار می‌شود

  • کد خبر : 6837
  • 24 آذر 1400 - 1:28
۲۴ محفل قرآنی در آموزش و پرورش لرستان برگزار می‌شود

عیسی حیدروند، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، در تشریح برنامه‌های هفته قرآن و عترت آموزش و پرورش استان لرستان، گفت: هفته قرآن و عترت از بیستم آذر شروع شده و تا ۲۶ آذر ادامه دارد که به‌دلیل کثرت برنامه‌ها در نطر داریم […]

 هفته قرآن و عترت در آموزش و پرورش لرستانعیسی حیدروند، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، در تشریح برنامه‌های هفته قرآن و عترت آموزش و پرورش استان لرستان، گفت: هفته قرآن و عترت از بیستم آذر شروع شده و تا ۲۶ آذر ادامه دارد که به‌دلیل کثرت برنامه‌ها در نطر داریم از ۲۶ به بعد به مدت یک هفته دیگر نیز برنامه‌های قرآنی داشته باشیم.

وی از آغاز مسابقه مجازی «مصباح‌الهدی» طرح امام‌شناسی با محوریت امام حسن‌مجتبی(ع) ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان خبر داد و افزود: در این مسابقه مجازی سؤالاتی مطرح شده و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به لینک این مسابقه و پاسخگویی به سؤالات در این مسابقه شرکت کنند که در پایان به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

حیدروند از برگزاری ۲۴ محفل انس با قرآن‌کریم در آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌های استان خبر داد و اضافه کرد: این محافل قرآنی با حضور قاریان، نخبگان و اساتید قرآنی به‌صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شوند.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان با اشاره به آغاز چهلمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان استان در مرحله آموزشگاهی طی هفته قرآن و عترت خبر داد و افزود: تجلیل از فعالان، پیشکسوتان و نخبگان قرآنی دانش‌آموزان و ختم قرآن در ۲۴ شهرستان و منطقه آموزش و پرورش استان به یاد سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی از دیگر برنامه‌های هفته قرآن و عترت آموزش و پرورش لرستان است.

وی با اشاره به حضور ائمه‌جمعه، روحانیون و مدیران آموزش و ‌پرورش در برنامه‌های هفته قرآن و عترت، گفت: اجرای ۲۴ پیش‌اجلاس منطقه‌ای نماز را در مناطق آموزش و پرورش استان داریم.

حیدروند در خاتمه غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های قرآنی را از دیگر برنامه‌های آموزش و پرورش لرستان در هفته قرآن و عترت برشمرد.

انتهای پیام