تاریخ : دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022
2

آغاز ثبت‌نام ازدواج دانشجویی «​همسفر تا بهشت» در لرستان

  • کد خبر : 4516
  • 15 خرداد 1400 - 14:28
آغاز ثبت‌نام ازدواج دانشجویی «​همسفر تا بهشت» در لرستان

مهدی سپهوند، مسئول هماهنگی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان یکی از برنامه‌های اساسی این نهاد را ترویج ازدواج آسان در بین دانشجویان برشمرد و اظهار کرد: تبلیغات برای ثبت‌نام دانشجویان در طرح ازدواج دانشجویی استان لرستان از روز دوشنبه ۱۷ خرداد‌ماه آغاز می‌شود. […]

آغاز ثبت‌نام ازدواج دانشجویی «​همسفر تا بهشت» در لرستانمهدی سپهوند، مسئول هماهنگی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان یکی از برنامه‌های اساسی این نهاد را ترویج ازدواج آسان در بین دانشجویان برشمرد و اظهار کرد: تبلیغات برای ثبت‌نام دانشجویان در طرح ازدواج دانشجویی استان لرستان از روز دوشنبه ۱۷ خرداد‌ماه آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه دفتر نهاد رهبری در راستای رسیدن به اهدافی ازجمله ترویج ازدواج آگاهانه و آسان، اقدام به برگزاری طرح ازدواج دانشجویی کرده است، گفت: ما در نظر داریم امسال در قالب طرح «​همسفر تا بهشت» برنامه‌های ازدواج دانشجویی را برای زوج‌های دانشجو برگزار کنیم.

رابط استانی ازدواج دانشجویی با بیان اینکه طرح «​همسفر تا بهشت» شامل برنامه‌هایی ازجمله سفر به مشهد مقدس، برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی و برگزاری مسابقات متنوع است، گفت: این سفر زیارتی به حرم امام رضا(ع) در بازه‌های زمانی مختلف از اول تابستان تا پایان سال و کاملا به صورت رایگان بوده و در هتل فدک‌الزهرا(س) به مدت دو شب و سه روز اقامت دانشجویان انجام می‌شود و هم‌چنین دوره‌های متنوع و مفیدی در این سفر برای دانشجویان تدارک دیده شده است.

سپهوند در ادامه با بیان اینکه برای ثبت‌نام در این طرح باید حتما یکی از زوجین دانشجو باشد، گفت: بازه زمانی عقدنامه برای ثبت‌نام‌کنندگان باید از یکم فروردین ۱۳۹۸ تا یکم شهریور ۱۴۰۰ باشد.

مسئول هماهنگی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان با بیان اینکه برای ثبت‌نام دانشجویان باید از سایت Ezdevaj.nahad.ir اقدام کنند، گفت: با توجه به توافقی که با سازمان ثبت احوال رسیده‌ایم تمامی مراحل ثبت‌نام و احراز هویت به صورت مجازی بوده و برخلاف سال‌های گذشته، نیازی به حضور دانشجویان در دفاتر نهاد رهبری نیست.

وی با بیان اینکه سفر به مشهد مقدس با توجه به شرایط موجود کرونا به صورت گروهی برگزار نمی شود، گفت: دانشجویان بعد از ثبت‌نام، احراز هویت و گذراندن دوره مجازی می‌توانند از بازه زمانی اول تابستان تا پایان سال به صورت زوجی و انتخاب تاریخ سفر به زیارت امام رضا(ع) بروند.

انتهای پیام